середа, 4 грудня 2013 р.

Чому не варто замовляти на весілля «полуторок»?


Сьогодні у сфері відео- фотопослуг можна знайти немало «унікальних» людей (так званих «полуторок»), які умудряються знімати відео і фотографувати одночасно. Можливо, хтось скаже: «Та це ж добре!», «Можна зекономити». Є така народна приказка: «На кожен товар є свій покупець». Можливо, для людей, у яких невеликий бюджет, це підходить, однак в чому криється небезпека?5 причин, чому не варто замовляти на весілля «полуторок».1. «Полуторка» не є ані професійним оператором, ані професійним фотографом, тому його продукт надто низької якості, щоб за нього платити.
2. Пріоритетною в «полуторки» є відеозйомка, а не фотозйомка. Хоча це залежить від особистих смаків і пріоритетів, однак фотографія до певної міри значно важливіша за відео, оскільки фотографію можна «пощупати», доторкнутися до неї. Вона передає «застиглий» момент і на перегляд фотографій потрібно значно менше часу, ніж на перегляд відео. Фотографія – більш художній продукт, відео – документалістика.
3. «Полуторки» користуються не достатнього рівня професійною технікою. Якщо відео як документальний матеріал вони знімуть так собі, то фотографії у них будуть зовсім ніякі, оскільки часто вони використовують мінімального рівня дзеркалки з «кітовою» (базовою) оптикою.
4. Є відео оператори, які умудряються з кадрів відео вирізати фотографії. Вони кажуть клієнтові: «Нащо вам замовляти фотографа, ми виріжемо вам фотографії з кадрів відео». Дехто «клює» на таку пропозицію, однак такі «фотографії» не будуть мати ні технічної, ні художньої вартості. Розмір відео в форматі Full HD становить 1920х1080 пікселів. Розмір кадру фотоапарата, роздільною здатністю матриці 18 мегапікселів становить 5184х3456 пікселів. А якщо з відеокадра потрібно вирізати вертикальну фотографію, то який її розмір буде? 1080 пікселів по довшій стороні?
5. На готовий матеріал, зроблений «полуторкою» доведеться дуже довго чекати, оскільки обробка відео займає дуже багато часу, а тут ще й треба фото обробити і все це має зробити одна людина.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.