вівторок, 15 квітня 2014 р.

Поради молодятам для щасливого весілля


1. Укладайте подружжя на правдивій любові, щоб воно було союзом перед Богом, а не взаємовигідною угодою.
2. Любіться, любіться і ще раз любіться :)
3. Будьте максимально щирі один перед одним і говоріть лише правду, бо неправда руйнує довіру, а довіра є фундаментом любові.
4. Не допускайте негативних моментів та емоцій. Уникайте конфліктів, сварок та непорозумінь. Вчіться слухати і чути один одного, тоді буде менше непорозумінь та конфліктів.
5. Менше думайте про те, що про вас думають люди і менше намагайтеся догодити комусь, а більше зосереджуйтесь на своїй половинці.
6. Ви одружуєтеся задля любові та її реалізації, а не задля тих, хто прийде на весілля.
7. Мода та її тенденції цікаві і, часом важливі, але не на стільки, щоб вона затьмарила нам розум. Моду можна зберегти до певної міри, але віковічні культурні та естетичні традиції мають мати місце.
8. Весілля має бути веселим, радісним, щасливим і гарним. Щоб воно було саме таким - треба прикласти зусиль.
9. На чисто людському рівні любові позитивні емоції і відчуття дуже потрібні, тому не позбавляйте себе їх.
10. Якщо весілля на 50 чоловік і більше, не варто шкодувати грошей на професійного фотографа, відеооператора та хороших музикантів, бо такі витрати будуть самоокупними, а радості та позитивних емоцій принесе значно більше, ніж ви витратили :-)
11. Перед весіллям мінімум як 4 ночі молодята мають ОБОВ'ЯЗКОВО добре виспатися (мінімум 7 год. сну), щоб в день весілля на обличчі не було втоми, дратівливості і не було ямок під очима, які доведеться потім ретушувати.
12. Якщо ви християни, уникайте під час весілля язичницьких звичаїв і традицій, бо якщо будете їх зберігати, то це щастя вам не принесе.
13. На шлюбі в храмі поводьтеся природньо, свідомо, з піднятою головою і широко відкритими очима. Не думаю, що вам будуть приємні фотографії, де у вас опущена голова і закриті очі.
14. Якщо берете шлюб в церкві, наперед домовтеся зі священиком, щоб корони (вінці) клав на голови, а не давав тримати їх над головами першим дружбі і дружці. По-перше, втомлюються руки першим дружбі і дружці, по-друге, це негарно буде виглядати на фото і відео.
15. Після шлюбу (або перед шлюбом) ви йдете на весільну прогулянку, а не на фотосесію. На прогулянці максимальну увагу зосереджуйте один на одному, а не на фотографа чи відеооператора. Пам'ятайте, що кожний позитивний чи негативний момент буде зафіксований на фотографії, тому не допускайте негативних моментів та емоцій.
16. Щирі, добрі і Божі люди одружуються задля любові, а зверхні і лукаві - задля пафосу.
Пафос - річ морально недобра, зверхня і лукава. Тому уникайте пафосу, а більше дбайте про любов, красу, гармонію, культуру та естетику.
17. Якщо щось не вдається - не переживайте і не робіть собі з чогось трагедії.
Якщо в силу обставин на весіллі не вдалося зробити гарних фотографій під час прогулянки через обмаль часу, можна зробити післявесільну зйомку, де ви будете менш залежні від часу, оберете краще місце і, навіть, дозволите собі в шлюбному платті та костюмі залізти в фонтан, водопад, річку чи заритися в пісок з головою :-)
18. Добре, коли весілля має певний стиль і тематику.
Наприклад: українське весілля, ретро-весілля, музичне весілля (якщо молодята музиканти) і т. д.
19. В день і після весілля діліться з усіма радістю і любов'ю, колись це вам повернеться :-)
20. Пам'ятайте, що ви не ідеальні і ваша любов в день весілля не ідеальна.
Найгірше побажання в день весілля звучить так: "Бажаю вам, щоб ваша любов ціле життя була такою, якою вона є зараз". Любов зростає і розвивається ціле ваше подружнє життя. Любов треба плекати і помножувати її, чого вам щиро бажаю :-)

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.