четвер, 24 грудня 2015 р.

Що потрібно для того, щоб мати гарні весільні фотографії?


Сьогодні люди, які роблять менш-більш дорогі весілля (середня кількість людей - 80 і середній бюджет 5000 – 6000 $) замовляють недешевого фотографа і хочуть мати з весілля гарні фотографії. Це бажання є закономірним і цілком нормальним, однак щоб мати гарні фотографії, треба також щось віддати від себе, а не тільки вимагати від фотографа.
Що потрібно для того, щоб мати гарні фотографії з вашого весілля?


1. Бути щирими.

Щоб ви були правдивими, не скованими, не закомплексованими, треба бути щирими: зі самим собою, зі своєю коханою половинкою, зрештою, перед своєю совістю.
Щоб бути щирим, потрібно, щоб ваш вибір був морально добрим і щоб ви своїм вибором нікому не завдали кривди. Це стосується духовної краси.
Щирими ми є тоді, коли любимо і довіряємо.
Довіра клієнтів до фотографа – дуже важлива, як і в любові чи в іншому бізнесі. Без довіри просто ніяк. Якщо ви працюєте в когось на роботі і не маєте довіри до тієї людини (свого начальника) чи навіть зневажаєте його і осуджуєте в своїх думках, це приведе до того, що в скорому часі ви будете звільнені.
Якщо ви не маєте довіри до фотографа, якого обрали, або що найгірше, якщо ви його осуджуєте і зневажаєте, – не надійтесь на плідну співпрацю і на те, що його послуги вас задовільнять. Будьте щирими: з собою, з Господом Богом, зі своїми ближніми.

2. Подбати про зовнішньо-естетичну красу.

Весілля починається з ранку нареченої. Подбайте, щоб ваша кімната була чистою, світлою і охайною. Дуже бажано, щоб були світлі стіни без яскраво виражених кольорів, нові меблі, підібрані по смаку і т. д. Якщо це неможливо, рекомендую знімати ранок нареченої та нареченого в готелі, де є гарний і багатий інтер'єр, де буде відповідна атмосфера для гарного настрою.
Також дівчатам наполегливо рекомендую подбати про свою зовнішність ще до того, поки прийде фотограф: ніяких спортивних костюмів, темних халатів, темних шкарпеток чи темних колготок; старі тапки заховайте далеко! J
Також наполегливо рекомендую дбати про зовнішньо-естетичні моменти впродовж всього весілля. Вибирати гарні, світлі місця для зйомки, особливо для весільної прогулянки: щоб місце було гарним, світлим, непередбачуваним. Зал для бенкенту вибирати по світлу, щоб були світлі/білі стіни і багато світла.

3. Добре спланувати свій весільний день і дотримуватись цього регламенту під час весілля!

Неодноразово у своїй практиці стикався з такими моментами, коли молодята добре розпланували свій весільний день, а потім ранок нареченої затягнувся, поїхали до нареченого, там час затягнувся і в результаті люди або спізнюються на шлюб, або на прогулянку часу майже не вистачає. Потім люди часто розчаровані, бо не отримали того, що хотіли.
Тому подбайте про всі організаційні моменти і нехай ними в день весілля займається будь-хто, тільки не молодята!

4. Бути акторами на сцені життя.

Життя – театр, люди в нім – актори.
Режисер спонукає актора творити.
Правдивими творцями на сцені є актори, а не режисер.
Актор творить через досвід режисера, який режисеру просто необхідний.
Як режисер, спонукаю творити актора, як фотограф, фіксую те, що творять актори.
Коли у вас і в фотографа буде саме такий підхід до співпраці, тоді вийде шикарний результат.
Щоб актор міг творити, він має любити життя, має любити те, що він робить.
Зрештою, ви маєте любити тих, з ким стаєте на рушник щастя, а не одружуватись (виходити заміж) по потребі чи з меркантильних цілей. Потрібно бути щирими.

5. Вибирайте такого фотографа, який вміє бути режисером.

Для цього фотограф має мати професійний вишкіл, тому запитуйте про це фотографа, якого обираєте. Без професійного вишколу людина буде вам "клепати" кіч, але ви ніколи не отримаєте якісної картини та шедевру мистецтва від аматора.
Важливо довіряти своєму режисеру і дозволяти йому спонукати вас творити на сцені життя.
Для цього також важливий досвід. Якщо ви раніше ніколи не замовляли послуги професійного фотографа, вам буде складно довіритись чужій людині і бути актором. Тому рекомендую перед весіллям кілька разів скористатись послугами професійного фотографа, замовити фотосесію чи love story.

Всім бажаю любові, краси, гармонії, не боятись довіряти, не боятись бути акторами на сцені життя J
Ваш весільний фотограф, Ігор Чорній.

Немає коментарів: